O nas
_____________________________________________________________________________
Ośrodek Pomocy Społecznej w Ćmielowie informuje, iż wnioski o świadczenia z funduszu alimentacyjnego i świadczenia rodzinne przyjmowane są codziennie w godzinach:
800 – 1100
1400 – 1500
z wyjątkiem środy. Środa jest dniem bez przyjmowania interesantów.
________________________________________________________________________________________
Ośrodek Pomocy Społecznej w Ćmielowie
ul. Ostrowiecka 38
27-440 Ćmielów, woj. świętokrzyskie
e-mail: sekretariat@opscmielow.pl
tel. 15 8615 019
tel/fax 15 8612 281
NIP: 6612043699
Godziny pracy Ośrodka Pomocy Społecznej w Ćmielowie:
poniedziałek | 730 – 1530 |
wtorek | 800 – 1600 |
środa | 730 – 1530 |
czwartek | 730 – 1530 |
piątek | 730 – 1530 |
P. o. kierownika: mgr Agnieszka Sobańska
Główna księgowa: mgr Agata Pypeć
Obsługa Księgowa:
mgr Paulina Murza
mgr Jolanta Kowalska -Sikora
Obsługa sekretariatu: Ewelina Bukała
Świadczenia rodzinne:
Podinspektor mgr Aneta Wilczak
Podinspektor mgr Ewa Wolańczyk
Fundusz alimentacyjny:
Podinspektor: mgr Ewa Wolańczyk
Karta Dużej Rodziny:
Starszy pracownik socjalny: mgr Paulina Murza/ mgr Oliwia Stonio
Asystent rodziny:
mgr Sylwia Dziewiecka
Specjalistyczne usługi opiekuńcze:
Agnieszka Jarocha
Usługi opiekuńcze:
Ewa Dyderska,
Zdzisława Matuska
Halina Starzomska
Kamila Grelewska
Agnieszka Jarocha
Pracownicy socjalni:
Specjalista pracy socjalnej: mgr Ewa Kawa
Specjalista pracy socjalnej: mgr Ewa Lenard
Starszy pracownik socjalny: mgr Iwona Starzomczyk-Orczyk
Pracownik socjalny: mgr Marta Guska
Pracownik socjalny: mgr Oliwia Stonio
Rejony opiekuńcze:
Rejon opiekuńczy nr 1 - Specjalista pracy socjalnej Pani Ewa Kawa
Miejscowości : Wiktoryn, Podgórze, Boria, Stoki Duże, Stoki Stare, Stoki Małe
Ulice: Mickiewicza, Jasna,Sienkiewicza, Wspólna, Wąska, Szkolna, Legionów, Skała, Żeromskiego, Słowackiego, Łąkowa, Ogrodowa, Sportowa, Staszica
Rejon opiekuńczy nr 2 - Pracownik socjalny – mgr Marta Guska
Miejscowości: Podgrodzie, Borownia, Smyków, Wojnowice, Wólka Wojnowska, Małachów, Ruda Kościelna, Łysowody
Ulice: Słoneczna, Targowa, Krótka, Prusa, Orzeszkowej, Ostrowiecka, Jastkowska, Szydłowiecka, Opatowska, Polna, Sandomierska (lewa strona)
Rejon opiekuńczy nr 3 - Starszy pracownik socjalny – mgr Iwona Starzomczyk-Orczyk
Miejscowości: Piaski Brzóstowskie, Glinka, Czarna Glina, Drzenkowice, Wola Grójecka, Trębanów, Krzczonowice
Ulice: Konopnickiej, Poprzeczna, Asnyka, Zielona, Dworcowa, Zamkowa, Mostowa, Kolejowa, Zaciszna, Sandomierska (prawa strona), Raciborskiego
Rejon opiekuńczy nr 4 - Pracownik socjalny – mgr Oliwia Stonio
Miejscowości: Brzóstowa, Buszkowice, Grójec, Jastków, Przeuszyn
Ulice: Małachowska, Niecała, Przesmyk, Różana, Tęczowa, Wałowa, Rynek
Stypendia Szkolne:
Dodatki mieszkaniowe:
Zaświadczenia - " Czyste powietrze"
Podinspektor ; mgr Aneta Wilczak
Podinspektor: mgr Ewa Wolańczyk
Dodatki mieszkaniowe i dodatki energetyczne:
Podinspektor: mgr Ewa Wolańczyk
Podinspektor mgr Aneta Wilczak
Pracownik gospodarczy/obsługa magazynu:
Pani Bożena Stonio
OŚRODKI WSPARCIA:
Dzienny Dom Senior+
Kierownik : mgr Agnieszka Sobańska
Klub Senior +
p.o.Kierownik /koordynator : Ewa Lenard
Terapeuci zajęciowi:
Ewelina Bukała
Anna Papaj
mgr Anita Ciosek
Fizjoterapeuta: mgr Joanna Kaczmarska
pracownik gospodarczy : Agnieszka Pajda